Naše služby

Housing

Poskytnutí prostoru v RACKu od jedné pozice až po celé RACKY včetně redundantního napájení, redundantního chlazení a fyzického zabezpečení. Nezávislá síťová konektivita do internetu i privátních okruhů. Napájení přes elektrické zásuvky C13 a C19 na standardně dvou PDU lištách umístěných v RACKu. Možnost vzdáleného restartu serveru z managementu el. napájení nebo obsluhou. Platba za skutečně spotřebovanou el. energii. Elektronický systém řízení přístupu a neustálý dohled kamerovým systémem. 

Vyzkoušejte nyní a získáte 3 měsíce bez poplatku za konektivitu a místo v RACKu. Nyní navíc neplatíte ani aktivační poplatek. Zjistěte více a kontaktujte nás.

Hosting

Provozujeme vlastní virtuální serverovou farmu s využitím enterprise blade serverů a diskových polí. Jsme připraveni poskytnout výkon našich firewallů, load balancerů a aplikačních firewalů k bezpečnému a spolehlivému provozu vašich aplikací. Naši specialisté Vám pomohou najít to správné řešení a optimalizovat náklady. Využijte našich zkušeností k Vašemu úspěchu!  

Cloud

Jsme připraveni Vám dát k dispozici jednoduché webové rozhraní k provisioningu a managementu Vašich serverů. Platíte jen za aktuálně spotřebované zdroje a licence. Když potřebujete pomoc, můžete se obrátit na naše specialisty k nalezení optimálního řešení. Vyzkoušejte teď a dostanete měsíc provozu zdarma! Je to tak snadné. Kontaktujte nás...  

Informace pro oznamovatele dle zákona na ochranu oznamovatelů zde