CZ | EN

Skupina SYNOT partnerem soutěže Můj první milion!

Skupina SYNOT partnerem soutěže Můj první milion!

Také v letošním roce podpoří skupina SYNOT tradiční soutěž Můj první milion. Do akce, v níž mezi sebou o hodnotné ceny zápolí autoři zajímavých podnikatelských záměrů, je letos zapojeno 59 projektů, což je historicky nejvyšší zájem.

Roste také úroveň jednotlivých projektů.

Výraznou podporu soutěž získává od Nadace SYNOT a společnosti SYNOT ICT Services. „Mladým, odvážným, ambiciózním a nápaditým lidem velmi fandíme, proto také dlouhodobě podporujeme startupové soutěže a projekty. Velký potenciál má i řada projektů, které se účastní soutěže Můj první milion. Nejlepším autorům jsme proto připraveni pomoci prostřednictvím našich zkušeností a zázemí,“ uvedl výkonný ředitel společnosti SYNOT ICT Services Michal Gajdošík.

 Soutěžní projekty jsou rozděleny do dvou kategorií. Středoškolských je přihlášeno 22, zbytek připadá na vysokoškoláky a veřejnost. Pro ty nejlepší jsou připraveny ceny v hodnotě 450 000 korun. Tím nejhodnotnějším přínosem pro rozjezd podnikání ale stále zůstávají cenné rady od odborníků. A ty, stejně jako služby Datového centra Monaco, vybraným finalistům soutěže rádi poskytnou právě zkušení odborníci ze společnosti  SYNOT ICT Services.

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tisková mluvčí

 

Skupina SYNOT

Jaktáře 1475

686 01 Uherské Hradiště

Tel.:        +420 572 410 122

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz